ĎAKUJEM

Autor: Milan Kňažko | 19.11.2014 o 16:35 | Karma článku: 6,71 | Prečítané:  1643x

Ďakujem všetkým Bratislavčanom, ktorí mi v týchto voľbách dali svoj hlas. Ďakujem za tento prejav dôvery o to viac, že v  tejto kampani museli čeliť mnohým nečistým praktikám.

Niektorí „majitelia pravdy“ z nemenovaného denníka, či týždenníka, okrem chronicky známych mýtov a poloprávd neváhali siahnuť aj k očividným manipuláciám a klamstvám. Na druhej strane zatvárali oči nad mnohými nejasnosťami, netransparentnosťou a zjavnými kamuflážami. Je smutný pohľad na mienkotvorné periodikum, ktoré sa vďaka takejto činnosti, začína podobať na primitívny volebný plátok.

Ďakujem všetkým, ktorí mi verili, lebo vedia, že moje konanie v politike vždy vychádzalo z môjho presvedčenia a moje rozhodnutia nikdy nesmerovali k bezobsažnej moci a k zneužitiu politického vplyvu na osobné ekonomické výhody. Ďakujem, že ste neuverili často opakovanej lži, že by som mohol byť hračkou v rukách ktorejkoľvek politickej strany, alebo finančnej skupiny. Často som sa postavil proti mocným a moje odchody z významných pozícií jasne dokumentujú, že láska k funkcii a servilnosť nepatria do mojej výbavy. Preto ma netrápi, že nie som vo funkcii primátora. Je mi však veľmi ľúto, že nepríde k naplneniu mojich reálnych sľubov, a teda k zmenám, ktoré Bratislava veľmi potrebuje.

Ďakujem vám, že ste podporili moju predstavu o fungovaní nášho mesta. Verím, že nové zloženie mestského zastupiteľstva nedovolí tým, ktorí sú spoluzodpovední za súčasný stav, pokračovať v smutných praktikách posledného volebného obdobia. Verím, že občianske organizácie, v ktorých je veľa mladých ľudí, budú naďalej bojovať za správnu vec. Ako občan Bratislavy budem aktívne stáť na strane tých, ktorí chcú pomôcť, ale aj tých, ktorí chcú zabrániť ďalším deformáciám v našom meste. Len spolu sme Bratislava. Ďakujem!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

SVET

Van der Bellen bude prezidentom, Hofer priznal porážku

Po zrátaní 70 percent hlasov z volebných urien je nereálne, aby Hofer nepriaznivý stav zvrátil.

PLUS

Architekt: Niektoré sedačky sú zámerne nepohodlné

Aké chyby robíme pri zariaďovaní obývačky?

SVET

Muž zastrelil vo Fínsku starostku mesta a dve novinárky

Každú zasiahol ranami z pušky do hlavy a trupu.


Už ste čítali?