ĎAKUJEM

Autor: Milan Kňažko | 19.11.2014 o 16:35 | Karma článku: 6,71 | Prečítané:  1652x

Ďakujem všetkým Bratislavčanom, ktorí mi v týchto voľbách dali svoj hlas. Ďakujem za tento prejav dôvery o to viac, že v  tejto kampani museli čeliť mnohým nečistým praktikám.

Niektorí „majitelia pravdy“ z nemenovaného denníka, či týždenníka, okrem chronicky známych mýtov a poloprávd neváhali siahnuť aj k očividným manipuláciám a klamstvám. Na druhej strane zatvárali oči nad mnohými nejasnosťami, netransparentnosťou a zjavnými kamuflážami. Je smutný pohľad na mienkotvorné periodikum, ktoré sa vďaka takejto činnosti, začína podobať na primitívny volebný plátok.

Ďakujem všetkým, ktorí mi verili, lebo vedia, že moje konanie v politike vždy vychádzalo z môjho presvedčenia a moje rozhodnutia nikdy nesmerovali k bezobsažnej moci a k zneužitiu politického vplyvu na osobné ekonomické výhody. Ďakujem, že ste neuverili často opakovanej lži, že by som mohol byť hračkou v rukách ktorejkoľvek politickej strany, alebo finančnej skupiny. Často som sa postavil proti mocným a moje odchody z významných pozícií jasne dokumentujú, že láska k funkcii a servilnosť nepatria do mojej výbavy. Preto ma netrápi, že nie som vo funkcii primátora. Je mi však veľmi ľúto, že nepríde k naplneniu mojich reálnych sľubov, a teda k zmenám, ktoré Bratislava veľmi potrebuje.

Ďakujem vám, že ste podporili moju predstavu o fungovaní nášho mesta. Verím, že nové zloženie mestského zastupiteľstva nedovolí tým, ktorí sú spoluzodpovední za súčasný stav, pokračovať v smutných praktikách posledného volebného obdobia. Verím, že občianske organizácie, v ktorých je veľa mladých ľudí, budú naďalej bojovať za správnu vec. Ako občan Bratislavy budem aktívne stáť na strane tých, ktorí chcú pomôcť, ale aj tých, ktorí chcú zabrániť ďalším deformáciám v našom meste. Len spolu sme Bratislava. Ďakujem!

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

EKONOMIKA

Carrefour vrátil veriteľom smiešnu sumu. Podľa súdu to je v poriadku

Reťazec vrátil veriteľom tri percentá zo svojich dlhov. Ide o sumu viac ako 430-tisíc eur zo sumy 17,5 milióna eur.

SVET

Minúta po minúte: Atentátnik zabil na koncerte v Manchestri 22 ľudí

K útoku sa prihlásila organizácia Islamský štát.

KOMENTÁRE

Keď ide o deti, stojí za to zamyslieť sa

Aký svet chceme odovzdať ďalším generáciám?


Už ste čítali?